Par mums

SIA NLZ

Mūsu uzņēmums tika dibināts 2022. gadā, un, pateicoties trīs gadu pieredzei lauksaimniecības nozarē, strādājot ar lauksaimniekiem Zviedrijā, esam nolēmuši piedāvāt cilvēkiem darba iespējas lauksaimniecības nozarē ārzemēs.

Mēs esam tie, kas palīdz cilvēkiem atrast labi apmaksātu darbu un radīt pozitīvu ietekmi, pelnot ārzemēs. Mēs piedāvājam gan īstermiņa, gan ilgtermiņa darbu Zviedrijā. Pievienojies mums un saņem adekvātu atalgojumu par paveikto!

Sadarbības partneri

Mūsu partneri Carl Pranåh Ebbesson, Anderss Ebessons, Lars Wall Persson ir izcili uzņēmēji lauksaimniecības nozarē. Viņi ir pārņēmuši savus ģimenes uzņēmumus un ir nodrošinājuši kvalitatīvus darba apstākļus saviem darbiniekiem.

Viņu saimniecībās, kas atrodas Bjares reģionā Skānes ziemeļaustrumos, paveras fantastiski skati un ir plašs audzējamo produktu klāsts, tostarp kartupeļi, baltie kāposti, ķirbji, salāti un dažādi ēdamo un dekoratīvo ķirbju veidi.

Carl Pranåh Ebbesson zemnieks

Carl Pranåh Ebbesson

Carl Pranåh Ebbesson
Ringastensvägen 146
269 94 Båstad

kirbis zviedrija ferma
kartupeli zviedrija ferma
kaposts ferma zviedrija

Karla Ebessona plantācijas atrodas Bjares pussalā Skānes ziemeļaustrumos. Ar fantastiskiem skatiem Karls ar sievu pārņēmuši sievasmātes saimniecību, kas iepriekš tika izmantota piena ražošanai.

Karlam lauksaimniecība ir asinīs un viņš ir sekojis sava tēva pēdās. Šodien Karls audzē jaunos kartupeļus, baltos kāpostus un ķirbjus. Agrā pavasarī tiek stādīti pirmie jaunie kartupeļi, kas pēc tam tiek novākti Jāņos. Tad pārņem baltie kāposti un ķirbji.

Anders Ebbesson

Ebbessons Grönsaker
Ringastensvägen 146
269 94 Båstad

Dekoratīvie ķirbji Zviedrijas fermās
Fenhelis Zviedrijas fermās
Ēdamie ķirbji Zviedrijas fermās

Andersa Ebessona saimniecība un dārzeņu audzēšana atrodas Bjares pussalā. Agrā pavasarī Anders stāda savus pirmos svaigos kartupeļus, kas tiek novākti līdz Jāņiem. Papildus kartupeļiem Anders audzē arī ledus salātus un dažādu šķirņu ķirbjus – pārtikas ķirbjus, Helovīna ķirbjus un dekoratīvos ķirbjus.

Anders Ebbesson zemnieks Zviedrijā
Lars Wall Persson zemnieks Zviedrijā

Lars Wall Persson

Ellenholm & Vadensjö
Kustvägen 146
261 75 Asmundtorp

Zemenes Zviedrijas fermās
Bietes Zviedrijas fermās
Dilles Zviedrijas fermās

Larsa Perssona uzņēmums Ellenholm & Vadensjö, šobrīd uzņēmums aktīvi darbojas un kopā vada gan efektīvu saimniecību, attīstot ogu un dārzeņu audzēšanu, gan pakošanas fabriku.

Ellenholm & Vadensjö piedāvā plašu produktu klāstu. Sortiments ir dzīvs un mainās atbilstoši klientu vēlmēm. Veģetācijas sezonā viņi kontrolē visu ķēdi no mazas rūpnīcas līdz gatavam produktam, bet aukstajos mēnešos uzņēmums importē un iepako daļu produktu pēc klientu pieprasījuma.